Otakar Hůrka - U chalup

Olej na plátně, 63x77 cm. Signováno vlevo dole Otakar Hůrka. Rám.

o autorovi: 1889 - 1966

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 400.000 Kč.

300778. U chalup
Dražba ukončena:13.09.2019 20:26:00
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:6 000 Kč