Otakar Hůrka - Tůňka v lukách

Olej na překližce, 50x70 cm. Signováno vlevo dole Otakar Hůrka. Rám.

Pozn.: Rám i malba mírně poškozené. Konzultováno a pravost ověřena PhDr. Michaelem Zachařem.

o autorovi: 1889 - 1966

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 400.000 Kč.

20510. Tůňka v lukách
Dražba ukončena:31.05.2018 20:26:43
Vyvolávací cena:600 Kč
vydraženo za:4 600 Kč