Otakar Hůrka - Tůně

Olej na překližce, 24x27 cm. Signováno vlevo dole Rámováno.

Nejdelší strana: 40 cm

o autorovi: 1889 - 1966

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 400.000 Kč.

87940. Tůně
Dražba ukončena:15.12.2022 22:48:03
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:5 500 Kč