Otakar Hůrka - Tři břízy na kopci

Olej na kartonu, 35x46 cm. Signováno vpravo dole Otakar Hůrka. Rám, sklo.

Stav: Rám mírně poškozen.

Pozn.: Konzultováno a pravost ověřena PhDr. Michaelem Zachařem.

o autorovi: 1889 - 1966

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 400.000 Kč.

47218. Tři břízy na kopci
Dražba ukončena:29.07.2020 19:55:00
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:4 800 Kč