Otakar Hůrka

62273. Stromy u vody

popis: Olej na plátně, 50x67 cm. Signováno vlevo dole Otakar Hůrka. Rámováno.

o autorovi: 1889 - 1966

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 400.000 Kč.

dražba ukončena: 28.07.2021 19:22:51

vyvolávací cena: 1 000 Kč

vydraženo za: 26 000 Kč