Otakar Hůrka - Stromy u potoka

Olej na kartonu, 30x46 cm, signováno vlevo dole Otakar Hůrka, rám.

Pozn.: Rám mírně poškozen. Malba mírně ušpiněna. Konzultováno a pravost ověřena PhDr. Michaelem Zachařem.

o autorovi: 1889 - 1966

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 400.000 Kč.

13640. Stromy u potoka
Dražba ukončena:25.10.2017 22:05:34
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:4 100 Kč