Otakar Hůrka - Staré Labe

Olej na kartonu, 50x65 cm. Signováno vlevo dole Otakar Hůrka. Rámováno.

Stav: Rám mírně poškozen.

Pozn.: Konzultováno a posouzeno PhDr. Michaelem Zachařem.

Nejdelší strana: 79 cm

o autorovi: 1889 - 1966

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 400.000 Kč.

vydraženo posouzeno znalcem
96584. Staré Labe
Dražba ukončena:29.06.2023 20:37:00
Vyvolávací cena:3 000 Kč
vydraženo za:7 500 Kč