Otakar Hůrka - Samota na kopci

Olej na kartonu, 50x70cm. Signováno vlevo dole Otakar Hůrka. Rám.

Pozn.: Rám i malba mírně poškozeny. Karton silně zvlněn.

o autorovi: 1889 - 1966

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 400.000 Kč.

29523. Samota na kopci
Dražba ukončena:27.03.2019 19:29:00
Vyvolávací cena:800 Kč
vydraženo za:5 000 Kč