Otakar Hůrka - Říčka v lese

Olej na plátně, 67x96 cm. Signováno vlevo dole Otakar Hůrka. Rámováno.

Stav: Rám mírně poškozen.

Pozn.: Konzultováno a pravost ověřena PhDr. Michaelem Zachařem.

o autorovi: 1889 - 1966

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 400.000 Kč.

49311. Říčka v lese
Dražba ukončena:01.10.2020 19:45:20
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:17 000 Kč