Otakar Hůrka - Řeka v údolí

Olej na kartonu, 35x50 cm, signováno vlevo dole Otakar Hůrka, rám.

o autorovi: 1889 - 1966

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 400.000 Kč.

14676. Řeka v údolí
Dražba ukončena:29.11.2017 21:35:56
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:4 100 Kč