Otakar Hůrka - Řeka v krajině

Olej na kartonu, 36x50 cm. Signováno vpravo dole Otakar Hůrka. Rámováno.

Pozn.: Konzultováno a posouzeno PhDr. Michaelem Zachařem.

Nejdelší strana: 58 cm

o autorovi: 1889 - 1966

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 400.000 Kč.

vydraženo posouzeno znalcem
93194. Řeka v krajině
Dražba ukončena:27.04.2023 20:50:00
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:5 500 Kč