Otakar Hůrka - Řeka pod skalisky

Olej na plátně fixovaném na kartonu. 26x28 cm. Signováno vlevo dole Otakar Hůrka. Rámováno.

Stav: Rám mírně poškozen.

Pozn.: Konzultováno a pravost ověřena PhDr. Michaelem Zachařem.

o autorovi: 1889 - 1966

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 400.000 Kč.

43910. Řeka pod skalisky
Dražba ukončena:30.04.2020 20:08:17
Vyvolávací cena:800 Kč
vydraženo za:9 500 Kč