Otakar Hůrka - Přicházející jaro

Olej na kartonu, 26x38 cm. Nesignováno. Rámováno.

Stav: Rám mírně poškozen.

Pozn.: Konzultováno a pravost ověřena PhDr. Michaelem Zachařem.

o autorovi: 1889 - 1966

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 400.000 Kč.

43711. Přicházející jaro
Dražba ukončena:29.04.2020 19:55:00
Vyvolávací cena:800 Kč
vydraženo za:1 400 Kč