Otakar Hůrka - Pohled na údolí se Sázavou

Olej na kartonu, 40x50 cm. Signováno vlevo dole Otakar Hůrka. Rám, sklo.

Stav: Rám mírně poškozen.

Pozn.: Konzultováno a posouzeno PhDr. Michaelem Zachařem.

Nejdelší strana: 58 cm

o autorovi: 1889 - 1966

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 400.000 Kč.

vydraženo posouzeno znalcem
94984. Pohled na údolí se Sázavou
Dražba ukončena:01.06.2023 21:04:16
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:5 000 Kč