Otakar Hůrka - Pohled do krajiny

Olej na kartonu, 33x26 cm. Signováno vpravo dole Otakar Hůrka. Rámováno.

Stav: Rám mírně poškozen.

Pozn.: Konzultováno a posouzeno PhDr. Michaelem Zachařem.

Nejdelší strana: 48 cm

o autorovi: 1889 - 1966

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 400.000 Kč.

vydraženo posouzeno znalcem
79076. Pohled do krajiny
Dražba ukončena:30.06.2022 21:04:00
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:5 500 Kč