Otakar Hůrka - Podzimní svahy

Olej na plátně, 70x100 cm. Signováno vlevo dole Otakar Hůrka. Rámováno.

Stav: Rám mírně poškozen.

Pozn.: Konzultováno a pravost ověřena PhDr. Michaelem Zachařem.

o autorovi: 1889 - 1966

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 400.000 Kč.

42213. Podzimní svahy
Dražba ukončena:25.03.2020 20:00:00
Vyvolávací cena:1 500 Kč
vydraženo za:13 000 Kč