Otakar Hůrka - Podzimní nálada

Olej na plátně, 55x75 cm. Signováno vlevo dole Otakar Hůrka. Rám.

Pozn.: Rám mírně poškozen. Konzultováno a pravost ověřena PhDr. Michaelem Zachařem

o autorovi: 1889 - 1966

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 400.000 Kč.

28882. Podzimní nálada
Dražba ukončena:27.02.2019 20:46:28
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:14 000 Kč