Otakar Hůrka - Podzimní les

Olej na kartonu, 35x50 cm. Signováno vlevo dole Otakar Hůrka. Rám.

o autorovi: 1889 - 1966

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 400.000 Kč.

29539. Podzimní les
Dražba ukončena:27.03.2019 20:02:44
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:9 500 Kč