Otakar Hůrka - Podzimní krajina

Olej na překližce, 35x50 cm, signováno vpravo dole Otakar Hůrka, rám.

o autorovi: 1889 - 1966

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 400.000 Kč.

7112. Podzimní krajina
Dražba ukončena:26.01.2017 18:25:00
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:4 700 Kč