Otakar Hůrka - Podzimní krajina

Olej na překližce, 35x50cm. Signováno vlevo dole Otakar Hůrka. Rám.

o autorovi: 1889 - 1966

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 400.000 Kč.

21519. Podzimní krajina
Dražba ukončena:28.06.2018 20:27:00
Vyvolávací cena:800 Kč
vydraženo za:3 600 Kč