Otakar Hůrka - Podzimní břízky

Olej na plátně, 44x60 cm. Signováno vpravo dole Otakar Hůrka. Rámováno.

Stav: Rám mírně poškozen.

Pozn.: Konzultováno a pravost ověřena PhDr. Michaelem Zachařem. Vystaveno v galerii Dolmen. Odborně restaurováno.

o autorovi: 1889 - 1966

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 400.000 Kč.

49268. Podzimní břízky
Dražba ukončena:30.09.2020 22:22:00
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:8 000 Kč