Otakar Hůrka - Podzim u řeky

Olej na kartonu, 35x50 cm. Signováno vlevo dole Otakar Hůrka. Rám, sklo.

Stav: Rám mírně poškozen.

Pozn.: Konzultováno a posouzeno PhDr. Michaelem Zachařem.

Nejdelší strana: 60 cm

o autorovi: 1889 - 1966

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 400.000 Kč.

79122. Podzim u řeky
Dražba ukončena:30.06.2022 21:50:00
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:5 000 Kč