Otakar Hůrka - Podzim u chalup

Nejdelší strana: 32 cm

Olej na kartonu, 30x32 cm. Signováno vpravo dole Otakar Hůrka. Rám.

o autorovi: 1889 - 1966

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 400.000 Kč.

vydraženo posouzeno znalcem doporučujeme
77175. Podzim u chalup
Dražba ukončena:25.05.2022 20:48:00
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:7 000 Kč