Otakar Hůrka - Párové obrazy - České krajiny

Oleje na kartonu, 34x32 cm. Signovány Otakar Hůrka. Rámovány.

Pozn.: Rámy mírně poškozeny.

o autorovi: 1889 - 1966

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 400.000 Kč.

vydraženo top
100056. Párové obrazy - České krajiny
Dražba ukončena:06.08.2023 20:02:00
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:6 000 Kč