Otakar Hůrka - Na samotě

Olej na překližce, 25x33 cm. Signováno vpravo dole Otakar Hůrka. Rámováno.

Stav: Rám mírně poškozen.

Pozn.: Konzultováno a posouzeno PhDr. Michaelem Zachařem.

o autorovi: 1889 - 1966

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 400.000 Kč.

vydraženo posouzeno znalcem
86245. Na samotě
Dražba ukončena:30.11.2022 20:06:00
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:5 000 Kč