Otakar Hůrka

60944. Na louce

popis: Olej na překližce, 14x20 cm. Signováno vpravo dole Otakar Hůrka. Rámováno.

o autorovi: 1889 - 1966

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 400.000 Kč.

dražba ukončena: 01.07.2021 19:58:00

vyvolávací cena: 1 000 Kč

vydraženo za: 4 200 Kč