Otakar Hůrka - Na kraji lesa

Olej na kartonu, 60x70 cm. Signováno vlevo dole Otakar Hůrka. Rámováno.

Pozn.: Konzultováno a pravost ověřena PhDr. Michaelem Zachařem.

o autorovi: 1889 - 1966

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 400.000 Kč.

58769. Na kraji lesa
Dražba ukončena:29.04.2021 21:43:00
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:14 000 Kč