Otakar Hůrka - Letní louka

Olej na kartonu, 50x65 cm. Signováno vlevo dole Otakar Hůrka. Rám, sklo.

Stav: Rám mírně poškozen.

Pozn.: Konzultováno a posouzeno PhDr. Michaelem Zachařem.

Nejdelší strana: 76 cm

o autorovi: 1889 - 1966

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 400.000 Kč.

vydraženo posouzeno znalcem
103979. Letní louka
Dražba ukončena:25.10.2023 21:03:00
Vyvolávací cena:3 000 Kč
vydraženo za:5 500 Kč