Otakar Hůrka - Letní krajina

Olej na plátně, 50x65 cm. Signováno vpravo dole Otakar Hůrka. Rámováno.

Stav: Rám mírně poškozen.

Pozn.: Konzultováno a pravost ověřena PhDr. Michaelem Zachařem.

o autorovi: 1889 - 1966

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 400.000 Kč.

51755. Letní krajina
Dražba ukončena:28.10.2020 22:08:15
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:9 000 Kč