Otakar Hůrka - Letní krajina

Olej na kartonu, 30x40 cm. Signováno vlevo dole Otakar Hůrka. Rámováno.

Stav: Rám mírně poškozen. Karton zvlněn.

Pozn.: Konzultováno a posouzeno PhDr. Michaelem Zachařem.

Nejdelší strana: 50 cm

o autorovi: 1889 - 1966

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 400.000 Kč.

vydraženo posouzeno znalcem
84932. Letní krajina
Dražba ukončena:26.10.2022 20:11:00
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:9 000 Kč