Otakar Hůrka - Letní krajiina

Olej na kartonu, 35x50 cm, signováno vlevo dole Otakar Hůrka, rám.

Pozn.: Konzultováno a pravost ověřena PhDr. Michaelem Zachařem.

o autorovi: 1889 - 1966

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 400.000 Kč.

10515. Letní krajiina
Dražba ukončena:31.05.2017 19:56:15
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:4 000 Kč