Otakar Hůrka - Lesní tůňka

Olej na plátně fixovaném na kartonu, 12x14 cm. Signováno vlevo dole Otakar Hůrka. Rámováno.

Stav: Rám i malba mírně poškozeny.

o autorovi: 1889 - 1966

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 400.000 Kč.

304159. Lesní tůňka
Dražba ukončena:24.03.2020 20:39:22
Vyvolávací cena:600 Kč
vydraženo za:3 400 Kč