Otakar Hůrka - Lesní interier

Olej na plátně, 22x28 cm. Signováno vpravo dole Otakar Hůrka. Rámováno.

Stav: Rám i malba mírně poškozeny.

o autorovi: 1889 - 1966

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 400.000 Kč.

45343. Lesní interier
Dražba ukončena:28.05.2020 19:50:00
Vyvolávací cena:800 Kč
vydraženo za:6 000 Kč