Otakar Hůrka - Les s podzimním nádechem

Olej na plátně, 35x50 cm. Signováno vlevo dole Otakar Hůrka. Rámováno.

Stav: Rám mírně poškozen.

Pozn.: Konzultováno a pravost ověřena PhDr. Michaelem Zachařem.

o autorovi: 1889 - 1966

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 400.000 Kč.

47474. Les s podzimním nádechem
Dražba ukončena:30.07.2020 20:39:57
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:13 000 Kč