Otakar Hůrka - Kraj lesa

Olej na plátně, 49x65 cm. Signováno vlevo dole Otakar Hůrka. Rámováno.

Stav: Rám mírně poškozen.

Pozn.: Konzultováno a posouzeno PhDr. Michaelem Zachařem.

o autorovi: 1889 - 1966

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 400.000 Kč.

vydraženo posouzeno znalcem doporučujeme
81286. Kraj lesa
Dražba ukončena:28.07.2022 21:22:32
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:8 500 Kč