Otakar Hůrka

67098. Kraj lesa

popis: Olej na plátně, 35x50 cm. Signováno vlevo dole Otakar Hůrka. Rámováno.

o autorovi: 1889 - 1966

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 400.000 Kč.

zbývá: 7 dnů, 14 hodin

konec dražby: 27.10.2021 20:01:00

vyvolávací cena: 1 000 Kč

minimální příhoz: 100 Kč

aktuální cena: 2 600 Kč