Otakar Hůrka - Hrad Pirkštejn

Olej na plátně fixovaném na kartonu, 51x71 cm. Signováno vlevo dole Otakar Hůrka. Rámováno.

Stav: Rám mírně poškozen.

Pozn.: Konzultováno a posouzeno PhDr. Michaelem Zachařem.

Nejdelší strana: 90 cm

o autorovi: 1889 - 1966

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 400.000 Kč.

vydraženo posouzeno znalcem doporučujeme
88721. Hrad Pirkštejn
Dražba ukončena:25.01.2023 20:32:50
Vyvolávací cena:1 500 Kč
vydraženo za:13 000 Kč