Otakar Hůrka - Horská chalupa

Olej na kartonu, 34x33 cm. Signováno vpravo dole Otto Hůrka. Rámováno.

Stav: Rám i malba mírně poškozeny.

Pozn.: Konzultováno a posouzeno PhDr. Michaelem Zachařem.

Nejdelší strana: 46 cm

o autorovi: 1889 - 1966

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 400.000 Kč.

vydraženo posouzeno znalcem
84950. Horská chalupa
Dražba ukončena:26.10.2022 20:29:00
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:3 900 Kč