Otakar Hůrka - Chalupy v podzimní krajině

Olej na plátně, 65x90 cm. Signováno vlevo dole Otakar Hůrka. Rámováno.

Pozn.: Konzultováno a posouzeno PhDr. Michaelem Zachařem.

Nejdelší strana: 108 cm

o autorovi: 1889 - 1966

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 400.000 Kč.

vydraženo posouzeno znalcem
79080. Chalupy v podzimní krajině
Dražba ukončena:30.06.2022 21:08:00
Vyvolávací cena:1 500 Kč
vydraženo za:14 000 Kč