Otakar Hůrka - Chalupy u rybníka

Olej na plátně, 50x70 cm. Signováno vpravo dole Otakar Hůrka. Rámováno.

Stav: Rám i malba mírně poškozeny.

Pozn.: Konzultováno a posouzeno PhDr. Michaelem Zachařem.

Nejdelší strana: 84 cm

o autorovi: 1889 - 1966

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 400.000 Kč.

vydraženo posouzeno znalcem
77571. Chalupy u rybníka
Dražba ukončena:26.05.2022 20:15:17
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:9 500 Kč