Otakar Hůrka - Chalupy u řeky

Nejdelší strana: 80 cm

Olej na kartonu, 60x80 cm. Signováno vpravo dole Otakar Hůrka. Rám.

Pozn.: Konzultováno a pravost ověřena PhDr. Michaelem Zachařem.

o autorovi: 1889 - 1966

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 400.000 Kč.

vydraženo posouzeno znalcem
77303. Chalupy u řeky
Dražba ukončena:25.05.2022 22:56:00
Vyvolávací cena:1 500 Kč
vydraženo za:12 000 Kč