Otakar Hůrka - Chalupy u potoka

Olej na kartonu, 35x36 cm. Signováno vlevo dole Otakar Hůrka. Rám, sklo.

Stav: Rám mírně poškozen.

Pozn.: Konzultováno a pravost ověřena PhDr. Michaelem Zachařem.

o autorovi: 1889 - 1966

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 400.000 Kč.

57259. Chalupy u potoka
Dražba ukončena:31.03.2021 21:07:00
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:4 600 Kč