Otakar Hůrka - Chalupy nad řekou

Olej na kartonu, 50x65 cm. Signováno vpravo dole Otakar Hůrka. Rámováno.

Stav: Rám mírně poškozen.

Pozn.: Konzultováno a posouzeno PhDr. Michaelem Zachařem.

Nejdelší strana: 76 cm

o autorovi: 1889 - 1966

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 400.000 Kč.

vydraženo posouzeno znalcem
89620. Chalupy nad řekou
Dražba ukončena:22.02.2023 21:39:00
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:4 900 Kč