Otakar Hůrka - Chalupy

Olej na kartonu, 33x48 cm. Signováno vpravo dole Otakar Hůrka. Rámováno.

Pozn.: Malba mírně poškozena. Konzultováno a pravost ověřena PhDr. Michaelem Zachařem.

o autorovi: 1889 - 1966

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 400.000 Kč.

303654. Chalupy
Dražba ukončena:17.02.2020 20:28:48
Vyvolávací cena:800 Kč
vydraženo za:6 000 Kč