Otakar Hůrka - Chalupa v podzimní krajině

Olej na kartonu, 34x32 cm. Signováno vpravo dole Otakar Hůrka. Rám.

o autorovi: 1889 - 1966

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 400.000 Kč.

30902. Chalupa v podzimní krajině
Dražba ukončena:24.04.2019 19:16:05
Vyvolávací cena:800 Kč
vydraženo za:3 800 Kč