Otakar Hůrka - Chalupa u rybníka

Olej na kartonu, 36x45 cm, signováno vlevo dole Otakar Hůrka, rám, zaskleno.

Pozn.: Konzultováno a pravost ověřena PhDr. Michaelem Zachařem.

o autorovi: 1889 - 1966

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 400.000 Kč.

10720. Chalupa u rybníka
Dražba ukončena:01.06.2017 18:44:00
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:4 300 Kč