Otakar Hůrka - Chalupa u cesty

Olej na kartonu. 34x27 cm. Signováno vlevo dole Otakar Hůrka. Rámováno.

Olej na kartonu. 34x27 cm. Signováno vlevo dole Otakar Hůrka. Rám.

o autorovi: 1889 - 1966

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 400.000 Kč.

37878. Chalupa u cesty
Dražba ukončena:27.11.2019 20:00:05
Vyvolávací cena:600 Kč
vydraženo za:4 200 Kč