Otakar Hůrka - Chalupa

Olej na překližce, 25x25 cm. Signováno vlevo dole Otakar Hůrka. Rámováno.

Stav: Rám mírně poškozen.

Pozn.: Konzultováno a posouzeno PhDr. Michaelem Zachařem.

Nejdelší strana: 40 cm

o autorovi: 1889 - 1966

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 400.000 Kč.

vydraženo posouzeno znalcem
83932. Chalupa
Dražba ukončena:29.09.2022 20:57:00
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:6 500 Kč