Otakar Hůrka - Chaloupky v kopcích

Olej na kartonu, 35x50 cm. Signováno vpravo dole Otakar Hůrka. Nerámováno.

Pozn.: Malba poškozena. Konzultováno a pravost ověřena PhDr. Michaelem Zachařem.

o autorovi: 1889 - 1966

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 400.000 Kč.

21451. Chaloupky v kopcích
Dražba ukončena:28.06.2018 19:34:04
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:2 900 Kč