Otakar Hůrka - Chaloupky

Olej na kartonu, 33x48 cm, signováno vpravo dole Otakar Hůrka, rám.

Pozn.: Konzultováno a pravost ověřena PhDr. Michaelem Zachařem.

o autorovi: 1889 - 1966

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 400.000 Kč.

8670. Chaloupky
Dražba ukončena:29.03.2017 19:14:24
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:6 500 Kč